World Art Sport Culture Organization

BLOG
GO UP
GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

Firmamız, Kavacık Mahallesi FSM Caddesi No:3 34810 Beykoz İSTANBUL adresinde kayıtlı ANKA TIME ULUSLARARASI KÜLTÜR SANAT SPOR ORGANİZASYONLARI LTD ŞTİ adresine kayıtlıdır.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

Web sitesi üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle katılımcıların kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) organizasyon faaliyetlerimiz tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.

Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve katılımcılarına kampanya bilgileri, yeni organizasyonlar hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Katılımcılarımız bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi formu doldururken yapabilir, sonrasında mail yoluyla bu seçimi değiştirebilir.

Organizasyonlarımız üzerinden form ile gerçekleştirilen onay sürecinde, katılımcılarımız tarafından elektronik ortamda iletilen kişisel bilgiler belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Firmamız, katılımcılarımızın IP adresini herhangi bir şekilde kaydetmemekte ve bunu kullanmamaktadır.

Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için kullanılır. Firmamız tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya organizasyon hizmetlerimizde kimlikleri ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Firmamız, işbu “Gizlilik Politikası” hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@wascorganization.com adresine email gönderebilirsiniz.