World Art Sport Culture Organization

BLOG
GO UP
HAKKIMIZDA

Değerli misafirimiz, dünyayı keşfetme adına attığınız bu adım için öncelikle sizi tebrik ederim.

Web sitemiz dünyanın farklı coğrafyalarında yapılan sanat, spor, kültür aktivitelerini bir araya getiren, insanların kolay ve uygun fiyatlı katılımlarını sağlayan dünyanın en kapsamlı organizasyon arama motoru ağıdır.

Dünyada bir ilki gerçekleştirerek uluslararası çapta yapılan organizasyon, yarışma, turnuva, festival ve gençlik kamp programlarını online satış şekline dönüştürerek ayağınıza getirdik.

Tamamı uluslararası düzeyde gerçekleşen etkinlikler farklı milletlerin bir araya gelmesiyle kültürler arası aktivitelere dönüşmüştür.
Firmamız uzun yıllara dayanan organizasyon tecrübesiyle sizlere farklı bakış açıları sunan, çocuk ve genç katılımcılarımızın gelişimlerini sağlayan, farklı coğrafyalardaki global dünyaya ait paylaşımlara imkan sağlayan ve uluslararası çapta dünya organizasyonlarını hızlı ve kolay yoldan ulaşılır hale getirmeyi hedefleyen bir amacı güden bir kuruluştur.

Firmamız bu çapta olağanüstü bir işi başararak bahsedilen tüm bu organizasyonların kayıt, katılım ve resmi davetiye işlemlerini sizler adına yöneterek uygulamaya sokar.

Wasc Organization web sitesinde yer alan tüm organizasyon temsilcileriyle işbirliği içerisindedir.

VİZYON

Dünyanın en kapsamlı “Organizasyon Arama Motoru” olmak

MİSYON

Dil, din, ırk, ten ayrımı gözetmeksizin dünyanın farklı coğrafyalarında yapılan ve barışa katkı sunan sanat, spor, kültür organizasyonlarını hızlı, kolay ve ekonomik yönden her insanın ulaşılabilir hale gelmesini sağlamak